lavabo tıkanlıklığı açma

Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti
Lavabo tıkanıklığı meydana geldiği zaman bir takım kimyasallar kullanmak suretiyle bu sorunlara çözüm üretmeye çalışırız. Bu yöntemler ne kadar etkili de olsa geçici yöntemlerdir ve bir süre sonra sorun yine tekrar eder. Bizler ise tıkanıklık açma ve tespit teknik servis olarak teknolojinin gelişmesi ve buna bağlı bir şekilde, alt yapı hizmetleri ve birçok temizlik işlerinde kaliteli hizmet kapsamında çözümler sağlamaktayız.Lavabolar, genellikle saç kılları, yağ ve ya yemek artıklarının borularda birikmesi sonucunda yıkanmaktadır. Yağlar özellikle zamanla tortu haline gelerek lavabolarınızı tıkayabilmektedir. Güler yüzlü ve çalışkan personelimiz her zaman işinin hakkını vererek yapmaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde lavabo tıkanıklıklarında çok kısa sürelerde çözüm üretmektedir.

Tıkanıklık Tespit Ve Açma Çalışmalarımızı Son Özel Cihazlarımız İle Yapıyoruz
Lavabo tıkanıklıklarını açmak amacıyla kameralı cihazlar kullanarak tıkanıklığın nerde olduğu konusunda kesin kanıya varılmaktadır. Gider boruları da yine kameralarımız sayesinde tıkanıklıkları çok kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir. Kamera tespit cihazları ile tıkanıklık olan bölgelerde noktasal tespit yapılarak sorun çok daha kısa bir süre içinde çözüme kavuşturulmaktadır. Tespiti yapılan tıkanıklık ise gerekli uygulamalar yapıldıktan sonra temizlenip açılmaktadır.

Kurumsal Hizmet Ve Müşteri Memnuniyeti Ön Planda
Lavabo açma konusu da sonuçta tecrübe isteyen bir iş olması sebebiyle personellerin dikkatli, becerikli ve en önemlisi de tecrübesi sayesinde zaman bakımından daha kısa sürelerde çözüme ulaşmaktadır. Yanlış yapılan bir uygulama sonucunda tıkanıklığı gidermek şöyle dursun, sorunun daha da artmasına yol açılabilmektedir. Bundan dolayı da bu tür işlerinizde iyice araştırma yapmadan kesinlikle hiç bir teknik servise işlerinizi yaptırmamanız gerekmektedir. Yanlış bir müdahale sonucunda evin her tarafının sular içinde kalabilme ihtimali mevcuttur. Ve yahut ta halen eski usul yöntemler ile çalışan servisler tarafından yapılan tıkanıklık açma hizmeti sonunda etraf kırılıp döküldüğü için bu da sonu hüsranla biten durumlarla karşılaşılabilmektedir. Kırılıp dökülmelerin yanı sıra bir de sonunda tıkanıklığın açılamadan hizmetin sona erdirildiği durumlar dahi mevcuttur. Bu da bu işin ne kadar dikkat, titizlik ve tecrübe gerektiren bir iş olduğunun açık bir göstergesidir.

Tıkanıklık giderme işleminden önce ilk olarak tıkanıklığın nasıl ve nerede başladığının bilinmesinin önemi büyüktür. Bunun nedeni ise tıkanıklığın girilmesinde taşıdığı önemdir. Bu işlem de ancak profesyonel bir çalışma sonucunda ortaya çıkabilmektedir. Kamera sistemi de bu profesyonel hizmetin en önemli bir parçasıdır. Diğer yardımcı cihazlar da en az kamera tespit cihazı kadar etkilidir. Ancak tıkanıklık konusunda en kesin çözümü ancak kameralı tespit cihazları verebilmektedir. Diğer kanal açma robotu adı verilen cihaz sayesinde de bir kol vasıtası ile tıkanıklık olan malzeme kırılmak suretiyle tıkanıklığın açılması sağlanmaktadır.

Görüldüğü üzere sunduğumuz bütün hizmetlerde teknolojinin en son imkânlarını kullanmakta ve bu şekilde de ortaya profesyonel bir hizmet çıkmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak yaptığımız bütün işlerde başarılı hızlı ve başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.