kanalizasyon-goruntuleme
kanalizasyon-goruntuleme

Kanalizasyon Görüntüleme İle Tüm Hizmetler Çok Daha Kolay
Kanal açma ve tıkanıklı tespiti hizmet veren firmamız, kanal hatlarının görüntülenmesi alanında Ankara’da en iyi hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktadır. Profesyonel elemanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde pek çok alanda kanal hat görüntülemesini başarıyla sağlamaktayız. Firmamız, Türkiye genelinde kanal görüntüleme ve hizmeti denilince akla ilk gelen firmalardandır. Firmamızla çalışamadan önce mutlaka fiyat teklifi talep edin. En uygun seçenekleri ve üstün kalitedeki hizmeti görün. Aldığınız fiyat teklifi, karar vermenizde çok daha fazla yardımcı olacaktır. Firmamız, teknolojinin her boyutu ve durumuyla yakından ilgilenmektedir. Alacağınız hizmetin hiçbir aşamasından mağdur olmamanız için gayretle ve sürekli kendimizi geliştirerek çalışmaktayız.Kırmadan Görüntüleme Hizmeti
Alt yapı çözümlerine dair en iyi ve net sonuçlara ulaşmanızı sağlarız. Geniş makine donanımlarımız ve son model kanal görüntüleme aletlerimiz ile asla kırma işlemi uygulamayız. Hiçbir yeri kırmadan, hiçbir yere zarar vermeden kaliteli çözümler sağlarız. Kombine kanalizasyon araçlarımız ile kırma, dökme uygulamalarını asla yapmayız.

Görüntüleme işleminden önce, görüntülenecek hattın projesini inceleriz. Bu sayede başlangıç ve bitiş noktalarını görür, değerlendirme yapabiliriz. Bu değerlendirme ve tespitten sonra robot cihazlarımızı kanalarla yollarız. Görüntüleme cihazlarımız, kanallarda tıkanıklık sorununa neden olan her ne ise o şeyin tespitini sağlar. Kamera kayıt haline geçer ve bilgisayar yardımı ile bu kayıt sorunu oluşturan noktanın tespitini sağlar. Kamera 360 derece görüntü alabilen bir yapıya sahiptir. Bu çok büyük bir avantajdır. Bu sayede kanalın her alanı görülebilmektedir. Kanal içinde var olan kırılma, çatlaklık veya çökme benzeri sorunlar varsa gün yüzüne çıkar. Aynı zamanda başka hasarlı noktalar veya başka sebeplerden meydana gelen tıkanıklıklar varsa tespit edilip, proje üzerine işaretlemeler yapılır. Görüldüğü üzere etrafa asla zarar verilememektedir.

Kanal Görüntüleme Aletlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?
Kanal görüntüleme hizmeti pek çok alan için sağlanabilmektedir. Baca hatlarının görüntülenmesi bu alanlardan biridir. Komple kanalizasyon hattının görüntülenmesi ve yağmur suyu şebeke hattının tamamının görüntülenmesi de bu alanlardandır. Rabıtlar, apartman veya daire içindeki hatlar da kanal görüntüleme aletleri kullanılarak görüntülenebilmektedir.

Alt yapı ile ilgili sağlanan bu hizmetleri sunan firma, muhakkak yeterli donanıma sahip olmalıdır. Teknolojik donanıma sahip olmak, bu alanda büyük önem taşımaktadır. Çünkü teknoloji demek kırma işlemi olmaması demektir. Uygulama yapacak olan firmanın teknolojiden yoksun olması, uygulamayı kırarak, etrafa zarar vererek yapacağı anlamına gelir. Bu durumda da böyle bir firmadan hizmet alınması maddi ve manevi çok büyük zararları beraberinde getirecektir. Bu nedenle hizmet alınacak olan firmanın geçmişi ve sahip olduğu ekipmanlar çok önemlidir. Ankara genelinde ihtiyaç duyduğunuz anda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Kanalizasyonların profesyonel temizliği için profesyonel hizmetin adresidir. Mutfak, banyo, lavabo gibi yerlerin gider temizliğinde, profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Temizlenme işlemlerinin ertelenmemesi veya amatör kişilerce yapılması çok daha büyük sorunlar ortaya koymaktadır. Bu nedenle hem maddi hem de manevi anlamda daha büyük kayıplar yaşamamak için, temizlik işlemlerinin zamanında yapılması gereklidir. İşin uzmanı tarafından yapılması çok önem taşır.