• 7/24 Hizmetinizdeyiz
 • 0312 - 478 2787 bilgi@ankarakanalacimi.com
 • Follow Us

Hizmetler

Ana SayfaHizmetler
ALTYAPI VE KANALİZASYON SEKTÖRÜNDE 25 YILI AŞKIN UZMANLIK

Şehirler genişliyor ve artık her yere yeni apartmanlar yapılmaya başlıyor ve böylelikle alt yapı sorunu yaşanıyor. Buda binaların tesisatlarının tıkanmasına sebebiyet veriyor.

Kanalizasyonun tıkanması sebebiyle kötü kokular oluşur. Buda insan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Böylelikle arızaların hemen yapılması için işlemin başlaması gerekiyor. Artık teknolojik cihazlar olduğu için bu işlem çok basit bir hal alıyor. Cihazların en büyük avantajı betonun kazılmasını gerektirmiyor. Eskiden arıza olan yeri bulmak her yerden beton kazınır arıza öyle bulunmaya çalışılırdı. Ayrıca onarım işlemi de kolaylıkla sağlanıyor. Kanalizasyonunuz sürekli sık sık tıkanıyorsa önce kameralı cihazlarımız ile tıkanıklık nerde ona bakılır. Eğer tıkanıklığın nerede olduğu bölgeye baktırmayıp açtırıyor iseniz o kanalizasyon tekrar tıkanır. Bunun için mutlaka kamera ile görüntüleme yapılması gerekir ve sorun tam anlamıyla tespit edilmelidir.

hakkimizda-tecrube

Sunduğumuz Hizmetler

 • Kanalizasyon Temizleme
 • Kanalizasyon Görüntüleme
 • Vidanjör Hizmetleri
 • Kötü Koku Tespiti
 • Foseptik Çukuru Temizliği
 • Gider Açma
 • Lavabo Tıkanıklık Açma
 • Su Kaçağı Tespiti
 • Pimaş Açma

kanalizasyon-temizligi

Kanalizasyon Ve Temizliği
Kanalizasyon her şehrin kirli sularını şehir dışına atılmasını sağlar. Evlerde bile wc tıkanırken bu kanalizasyonların tıkanması oldukça normaldir. Kanalizasyonun tıkanmasının asıl nedeni kanalizasyona yabancı nesnelerin atılmasıdır. Bu cisimler aylar sonra orda birikir ve tıkanır bu nedenle su geçişi de olmaz. Kanalizasyon temizlemedeki gaye kanallarda oluşan kötü kokuyu oluşturmamak ve tıkanmış olan kanalizasyon borusunun tıkanıklığını temizleyerek açmaktır. Kameralı görüntüleme cihazları ile artık işler çok kolay bir hal almaktadır. Kameralı görüntülü cihazlar ile artık tıkalı bölge çok kolay bir şekilde tespit edilir ve tıkalı bölge temizlenerek açılması sağlanır. Teknolojik Yenilikleri Kullanarak Tıkanıkları Tespit Ediyor ve Açıyoruz
Bu bölgelerde ki tıkanıklık robot cihazları ile temizlenerek açılır ve ayrıca basınçlı su ile de temizlenmesi sağlanır. Tıkanmış kanalizasyon temizlenmeyip tıkalı kalırsa oradan geçen pis sular insanların kullandığı alana doğru yayılmaya başlar. Çünkü kanalizasyona gelen farklı şeyler tek yerden gelmeyip farklı yerlerden gelir. Farklı noktalardan gelen cisim atıkları birikir ve bu sayede kanalizasyon taşar. Eğer kanalizasyon böyle kalır ve kanalizasyon temizleme olmaz ise bu pis su toprağa karışır oradan da insanların içtiği su içerisine geçer. Buda ölümcül hastalıkların ortaya çıkmasına ve yayılmasına neden olur. Birçok hastalık özellikle salgın hastalıklar bu kanalizasyon atıklarının içme suyuna karışması nedeni ile ortaya çıkmış ve artmıştır. Temizlenmeyen kanalizasyonda etrafa kötü kokular yayılıyor ve buda insanları olumsuz etkiliyor. Eğer kanalizasyon olmasaydı kirli sular etrafa ve insanların içtiği sulara yavaş yavaş yayılarak çeşitli hastalıkların olmasına veya çıkmasına daha çok sebebiyet verirdi. Kanalizasyon olduğu için bu ihtimal biraz daha düşüyor ama dikkatli ve önlemli olunması gerekiyor.

Kanalizasyonun Sürekli Tıkanmasının Sebebi ve Tıkanıklık Açma İşlemleri
Şehirler genişliyor ve artık her yere yeni apartmanlar yapılmaya başlıyor ve böylelikle alt yapı sorunu yaşanıyor. Buda binaların tesisatlarının tıkanmasına sebebiyet veriyor. Kanalizasyonun tıkanması sebebiyle kötü kokular oluşur. Buda insan sağlığını olumsuz yönde etkiler. Böylelikle arızaların hemen yapılması için işlemin başlaması gerekiyor. Artık teknolojik cihazlar olduğu için bu işlem çok basit bir hal alıyor. Cihazların en büyük avantajı betonun kazılmasını gerektirmiyor. Eskiden arıza olan yeri bulmak her yerden beton kazınır arıza öyle bulunmaya çalışılırdı. Ayrıca onarım işlemi de kolaylıkla sağlanıyor. Kanalizasyonunuz sürekli sık sık tıkanıyorsa önce kameralı cihazlarımız ile tıkanıklık nerede ona bakılır. Eğer tıkanıklığın nerede olduğu bölgeye baktırmayıp açtırıyor iseniz o kanalizasyon tekrar tıkanır. Bunun için mutlaka kamera ile görüntüleme yapılması gerekir ve sorun tam anlamıyla tespit edilmelidir.

Ankara Kanalizasyon temizliği için tıkanıklık tespit edilir edilmez temizlenmesi gerekiyor çünkü bekledikçe daha büyük bir arıza olmasına sebebiyet veriyor. Günümüz de kanalizasyon tıkanıklıkları kolay ve kısa sürede temizleniyor. Binanın yapımından sonra temizlenmeyen inşaatta binada kanalizasyonun tıkanmasına sebebiyet veriyor. Bunun için yeni bina inşaatı biter bitmez temizlenmesi gerekir ki kanalizasyonda tıkanma olmasın. Genelde atıklar ayrışmadığı dönemde atılması kanalizasyonda tıkanma meydana getiriyor.

kanalizasyon-goruntuleme
kanalizasyon-goruntuleme

Kanalizasyon Görüntüleme İle Tüm Hizmetler Çok Daha Kolay
Kanal açma ve tıkanıklı tespiti hizmet veren firmamız, kanal hatlarının görüntülenmesi alanında Ankara’da en iyi hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktadır. Profesyonel elemanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımız sayesinde pek çok alanda kanal hat görüntülemesini başarıyla sağlamaktayız. Firmamız, Türkiye genelinde kanal görüntüleme ve hizmeti denilince akla ilk gelen firmalardandır. Firmamızla çalışamadan önce mutlaka fiyat teklifi talep edin. En uygun seçenekleri ve üstün kalitedeki hizmeti görün. Aldığınız fiyat teklifi, karar vermenizde çok daha fazla yardımcı olacaktır. Firmamız, teknolojinin her boyutu ve durumuyla yakından ilgilenmektedir. Alacağınız hizmetin hiçbir aşamasından mağdur olmamanız için gayretle ve sürekli kendimizi geliştirerek çalışmaktayız.Kırmadan Görüntüleme Hizmeti
Alt yapı çözümlerine dair en iyi ve net sonuçlara ulaşmanızı sağlarız. Geniş makine donanımlarımız ve son model kanal görüntüleme aletlerimiz ile asla kırma işlemi uygulamayız. Hiçbir yeri kırmadan, hiçbir yere zarar vermeden kaliteli çözümler sağlarız. Kombine kanalizasyon araçlarımız ile kırma, dökme uygulamalarını asla yapmayız.

Görüntüleme işleminden önce, görüntülenecek hattın projesini inceleriz. Bu sayede başlangıç ve bitiş noktalarını görür, değerlendirme yapabiliriz. Bu değerlendirme ve tespitten sonra robot cihazlarımızı kanalarla yollarız. Görüntüleme cihazlarımız, kanallarda tıkanıklık sorununa neden olan her ne ise o şeyin tespitini sağlar. Kamera kayıt haline geçer ve bilgisayar yardımı ile bu kayıt sorunu oluşturan noktanın tespitini sağlar. Kamera 360 derece görüntü alabilen bir yapıya sahiptir. Bu çok büyük bir avantajdır. Bu sayede kanalın her alanı görülebilmektedir. Kanal içinde var olan kırılma, çatlaklık veya çökme benzeri sorunlar varsa gün yüzüne çıkar. Aynı zamanda başka hasarlı noktalar veya başka sebeplerden meydana gelen tıkanıklıklar varsa tespit edilip, proje üzerine işaretlemeler yapılır. Görüldüğü üzere etrafa asla zarar verilememektedir.

Kanal Görüntüleme Aletlerinin Kullanım Alanları Nelerdir?
Kanal görüntüleme hizmeti pek çok alan için sağlanabilmektedir. Baca hatlarının görüntülenmesi bu alanlardan biridir. Komple kanalizasyon hattının görüntülenmesi ve yağmur suyu şebeke hattının tamamının görüntülenmesi de bu alanlardandır. Rabıtlar, apartman veya daire içindeki hatlar da kanal görüntüleme aletleri kullanılarak görüntülenebilmektedir.

Alt yapı ile ilgili sağlanan bu hizmetleri sunan firma, muhakkak yeterli donanıma sahip olmalıdır. Teknolojik donanıma sahip olmak, bu alanda büyük önem taşımaktadır. Çünkü teknoloji demek kırma işlemi olmaması demektir. Uygulama yapacak olan firmanın teknolojiden yoksun olması, uygulamayı kırarak, etrafa zarar vererek yapacağı anlamına gelir. Bu durumda da böyle bir firmadan hizmet alınması maddi ve manevi çok büyük zararları beraberinde getirecektir. Bu nedenle hizmet alınacak olan firmanın geçmişi ve sahip olduğu ekipmanlar çok önemlidir. Ankara genelinde ihtiyaç duyduğunuz anda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Kanalizasyonların profesyonel temizliği için profesyonel hizmetin adresidir. Mutfak, banyo, lavabo gibi yerlerin gider temizliğinde, profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Temizlenme işlemlerinin ertelenmemesi veya amatör kişilerce yapılması çok daha büyük sorunlar ortaya koymaktadır. Bu nedenle hem maddi hem de manevi anlamda daha büyük kayıplar yaşamamak için, temizlik işlemlerinin zamanında yapılması gereklidir. İşin uzmanı tarafından yapılması çok önem taşır.

vidanjor-hizmetleri

Vidanjör Hizmetlerinde Profesyonellikle Tanışın
Vidanjör üzerinde vakum sistemi yer almaktadır. Bu vakum sistemi ile atık sular tank içerisine doldurulabilmektedir. Özellikle evsel atık sular ve bununla birlikte endüstriyel nitelikteki atık sular tank içerisinde rahatlıkla doldurulabilmektedir. Bu sistem kombine kanal temizleme araçları içerisinde yer almaktadır. Atık su alt yapı sisteminin olmadığı yerleşim alanlarında kombine kanal temizleme araçlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sistemler sanayi alanlarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Çünkü kanallarda zamanla birikmeler yaşanır. Bunun yanı sıra bazen suların aşırı pis olmasından dolayı kullanım dışında kalırlar. İşte bu tarz problemlerden kurtulmak için vidanjör tank sistemleri pis suyu çekmektedir. Çekilen pis su yerine temiz su verilmektedir. Bu sayede kanal hattındaki sorunlar ortadan kalkmakta ve kanal tekrar kullanılabilmektedir.Vidanjör Hizmetlerinde Üstün Kalite Ve Profesyonel Hizmet Anlayışı
Kuka sistemi, vidanjör araçlarının diğer bir ismidir. Basınçlı su yardımı ile kanallar veya kanalizasyonlar rahatlıkla açılabilmektedir. Özel sistemler olup, araç üstü ekipman şeklinde tasarlanmışlardır. Su tankı araç üzerinde yer aldığı için, su tankının hacmi aracın yük ağırlık hacmi göz önünde bulundurularak imal edilmektedir. İşleyişte yüksek basınçlı su tanktan uzun bir hortum aracılığı ile alınarak, foseptik çukuruna pompalanmaktadır. Bizler Ankara vidanjör firması olarak, tüm bu profesyonel hizmetleri başarıyla yürütmekteyiz. Kanal temizleme işlemleri, rögar açma, logar tıkanıklıklarına profesyonel çözümler sunma hizmetlerini en üst seviyede sağlamaktayız. Son model vidanjör donanımlarımız ile tıkanıklık sorunlarına en uygun çözümleri sunarız. Temizlik işlemlerini başarıyla yürütür, kanalları ilk günkü gibi kullanım olanağına kavuştururuz.

Vidanjör çalışmalarında üstün kaliteli hizmetimizin yanı sıra aynı profesyonelliği tıkanıklık nedenini belirlemede de sağlarız. Tıkanıklık probleminin yerini tespit etmek için kameralı görüntüleme cihazlarıyla hareket ederiz. Bu sayede tıkanıklığı noktasal olarak tespit edebiliriz. Noktasal tespit sonrasında verdiğimiz yüksek basınçlı su ile gerekli çözümü sağlamış oluruz. Sorun ortadan kalkar, tıkanıklık açılır. Nokta atışı sorun tespiti ve üst donanımlarla tıkanıklık açma hizmetimiz ile her zaman kaliteli hizmetin adresi olarak sektörde yer alırız.

Vidanjörlerin Kullanım Alanları Nelerdir?
Vidanjör hizmetlerinin kullanıldığı pek çok alan vardır. Evsel atıkların temizlenmesinde kullanılmaktadır. Her ne kadar kullanıma dikkat edilse de evsel atıklar maalesef tıkanıklık sorunlarına neden olabilmektedir. Vidanjör hizmetleri bu alanda gerekli çözümü başarıyla sağlamaktadır. Bununla birlikte endüstriyel atık suların temizlenmesinde, foseptik çukurların temizlik işlemlerinde de kullanılarak, profesyonel çözümler sağlamaktadır. Aynı zamanda sıvı taşımacılığında ve biriken yağmur sularının temizliğinde de vidanjörler kullanılabilmektedir.

Kombine kanal temizleme araçlarının genel kullanım alanları bu şekilde olmaktadır. Bu hizmet alanları vidanjör kullanımında mevcuttur. Sizlerin de bu hizmetlere ihtiyacınız varsa, tıkanıklık açma ve tespit firmamızı aramanız yeterlidir. Profesyonelliği sağlam bir ekip ve son model olan vidanjör araçlarımız ile gereken hizmeti en üst düzeyde sağlarız. Sizler de hem sorunlarınızdan kolayca kurtulur hem de hizmetimizin sağladığı ayrıcalıklardan iyi şekilde yararlanırsınız. Tıkanıklıklar ve birikintiler yaşamlarınız için kâbus olmaktan çıkar. Kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde yaşam kaliteniz her zaman devam eder.

kotu-koku-tespiti

Kötü Kokular Kâbusunuz Olmasın
Evlerimizde veya iş yerlerimizde bazen sebebini bilmediğimiz kötü kokular olabilir. Ne yaparsak yapalı bu kötü kokulardan kurtulamayabiliriz. Havalandırma yapsak da temizlik uygulamasını en üst düzeyde tutsak da sürekli kötü koku oluşuyor olabilir. Sebebini bilmesek de etkisini olumsuz olarak sürekli hissederiz. Çünkü evlerimiz ve iş yerlerimiz zamanın çok büyük bir bölümünü geçirdiğimiz alanlardır. Bu alanlarda oluşan kötü kokular, yaşam kalitesini düşürmekte ve bizleri rahatsız etmektedir. Özellikle tuvalet ve banyoyu sıklıkla kullanırız. Temel ihtiyaçlarımızı gidermek için bu alanlar sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle tuvalet ve banyo kullanımındaki gider hatlarında tıkanıklık meydana gelmiş olması, kötü kokuların nedeni olabilmektedir. Bu nedenle de gerekli araştırmalar yapılmalı ve en net çözüm yöntemleri uygulanmalıdır.Kötü Koku Tespiti
Tuvalet ve banyo bir hava boşluğu içerisinde yer almaktadır. Küçük bir cam ve buhar başlığı şeklinde görülmektedir. Boru sistemi, bu boşluk arasında gitmektedir. Özellikle bir apartman ortamı söz konusu ise bu borular ortak gider hattını oluşturmaktadır. Firma olarak kötü koku tespitinde, bu boşluklardan yararlanmaktayız. Bu boşluklardan yararlanır ve gerekli tespitleri sağlarız. Kullandığımız dedektör cihazları Avrupa malı olup, yeterli profesyonelliğe sahiptir. Bu cihazlar sayesinde kokunun desibel ölçüsü belirlenmektedir. Belirlenen duruma uygun ekipmanlar ile de çözüm sağlanmaktadır.

Koku tespiti yaptırmak istediğinizde, işlemden önce firma araştırmasını dikkatlice yapmanız gereklidir. Yeterli bilgi edinimini sağladıktan sonra koku tespiti yaptırmalısınız. İnternet bu alanda büyük faydalar sağlamaktadır. Gerekli olan araştırmayı internet üzerinden, internette yer alan firmalardan yapabilirisiniz. Firmaların internet üzerinden hizmet detaylarına ulaşabilir, iletişim bilgilerini ve referanslarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede yerinde bir tespit işlemi sağlamanız mümkündür. Bu bilgiler ışığında gerekli tespit ve çalışmalar sağlanabilmektedir. İstenilen başarılı sonuca ulaşmak ve kaliteli bir hizmete sahip olmak açısından bu durum önemlidir.

Kötü Koku Tespitinde Yenilikçi Uygulamalar
Eski zamanlarda kötü koku tespiti ilkel yollarla yapılmaktaydı. Yeni teknoloji aletleri ve sağlam donanımlar sayesinde bu durum değişti. Banyo, mutfak, tuvalet veya aklınızda olan her yer için kötü kokunun tespiti rahatlıkla yapılmaktadır. Kokunun meydana geldiği ortam içerisinde asıl nedenler araştırılmaktadır. Kötü kokunun asıl nedeni profesyonel şekilde araştırılmaktadır. Bu profesyonel hizmeti en iyi şekilde sizlere sunuyor, net çözüm yöntemleri ile konforunuza kavuşmanızı sağlıyoruz.

Koku tespiti uygulamamızın yanı sıra özel kanal temizleme gereçlerimiz ve yöntemlerimiz sayesinde de sonrası için başarılı çalışmalar yapıyoruz. Sonrasında tekrar kötü koku gelmemesi için gereken tespitleri yapıyoruz. Bu uygulamamız ile hem bütçenizi koruyoruz hem de vaktinizi boşa harcamanıza izin vermiyoruz. Bununla birlikte de kesin ve hızlı çözümlerle yaşam alanlarınızın kalitesini sağlıyoruz. Evler ve iş yerleri sıklıkla vakit geçirilen ve rahat olunması gereken yerlerdir. Bu alanlarda oluşan kötü kokular ve tıkanıklık sorunları yaşam kalitenizi düşürür. Geçirilen zamanın olumsuz olmasına ve rahat olmamanıza sebep olur. Bizimle iletişime geçerek tüm bu dertlerden kurtulabilirsiniz. Gerekli olan profesyonel ve güvenilir tespit ve çözümlere hızlıca kavuşursunuz. Kötü kokular hayatınızı etkilemez. Mağduriyetiniz en kısa sürede son bulur.

foseptik-cukuru-temizligi

Foseptik Çukuru Temizliğinde Profesyonel Hizmetin Adresi
Foseptik çukuru, pis suların toplandığı yer olarak ifade edilebilir. Bu çukurların bulunması, pis suların birikmesi şeklinde bakıldığında oldukça gerekli görülebilmektedir. Fakat aslında foseptik çukurları yeterli alt yapının olmadığı yerlerde, gerekli alt yapı ihtiyacını karşılamak için bulunmaktadır. Yeterli bir alt yapı olmadığı için pis suların gitmesi gereken bir yere ihtiyaç duyulmaktadır. Foseptik çukuru, bu ihtiyacı karşılamaktadır. Karşıladığı ihtiyaç bakımından, sağlık üzerinde etkisi büyüktür. Bu nedenle de kontrollerinin yapılması gereklidir. Fakat belirli bir zaman geçtikten sonra bu çukurlar dolmaktadır. Kötü sonuçlar olmaması için de bu çukurların temizletilmesi gereklidir. Bu temizlik işleminin en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. En iyi şekilde temizleme uygulamasının yapılabilmesi de, uygulamayı yapan firmanın yeterli donanıma sahip olmasıyla mümkün olmaktadır.Profesyonel Hizmet Sayesinde Foseptik Çukurunun Olumsuz Etkileri Ortadan Kalksın
Foseptik çukurunun olumsuz sonuçlara yol açmaması için temizliğinin çok iyi bir şekilde yapılması gereklidir. Burada önemli olan kombine kanal temizleme araçlarının yeterli düzeyde olmasıdır. Son sistem ekipmanların ve uzman kişilerin yer aldığı firmalarla çalışmak gereklidir. Alt yapı firmaları bu hususta yeterli hizmeti mutlaka sağlamalıdır. Bu nedenle iyi bir araştırma yapmak ve sonrasında uygulama aşamasına geçmek çok daha akıllıca olacaktır.

Foseptik çukurunun temizlenmemesi veya temizleme işleminin ertelenmesi çok kötü sonuçlara yol açabilir. Her şeyden evvel, bu çukurlar taşabilir. İçerisinde yer alan insan dışkılarının etrafa yayılması, korkunç bir tablo meydana getirebilmektedir. Bu dışkıların çevreye vereceği zara ve sağlık üzerindeki olumsuz etkisi göz önüne alındığına, foseptik çukurlarının temizliğinin önemi bir kez daha gözler önüne serilmektedir. Özellikle de apartman tarzı yerlerde, bu çukurlar ortak kullanım noktası durumundadır. Bu durum da insan sağlığının olumsuz etkilenmesini çok fazla oranda arttırmaktadır. Lağım çukuru olarak da bilinen foseptik çukurları bu nedenlerden dolayı mutlaka temizletilmelidir. Bu alanda profesyonel bir hizmet sağlanmalı ve en iyi ekipmanlarla işlem yaptırılmalıdır.

Foseptik Çukurunun Temizlenmesi Nasıl Yapılmaktadır?
Özellikle lağım çukurları tıkandığı zaman pek çok sorun boy gösteriri. Böyle durumlarda kombine kanalizasyon açma araçları ile uygulama sağlanmaktadır. Bu araçlar sayesinde foseptik çukurunda yer alan pis maddeler, araçtaki tanklara alınmaktadır. Tankların içerisine alınan bu pis maddeler, belediye tarafından izin verilen alanlara götürülür. Bu alanlara kontrollü bir şekilde boşaltılırlar. Bu işbirliği sonucunda, foseptik çukurlarının yayacağı tehlikeler ortadan kalkmış olmaktadır.

Sağlık, asla ihmale gelmez. Hiçbir zaman sağlık ile ilgili bir konu ertelenmemelidir. Sonraki plana atılan sağlık olamaz. Bu nedenle en başta sağlık için gereken müdahaleler sağlanmalıdır. Başarılı ve profesyonel bir hizmet ile foseptik çukurlarının temizliği sağlanmalıdır. Firmamız yeterli alt yapısı, sahip olduğu son sistem temizleme araçları ile aranılan güvenilir ve profesyonel hizmetin adresidir. İhtiyaç duyulan her anda, bizimle iletişime geçerek gerekli hizmeti en üstün kaliteyle alırsınız. Çevrenin olumsuz etkilenmemesi ve dolayısı ile insan sağlığının zarar görmemesi için gerekli müdahaleler asla ertelenmesin. İşin uzmanı olarak, profesyonel hizmeti en uygun koşullarda ve en üst kaliteyle sizlere sağlayalım.

gider-acma

Gider Açma İhtiyaçlarında Güvenin Adresi
Tıkanıklık problemleri yaşam alanlarında sıklıkla meydan gelebilir. Çok fazla ve farklı nedenleri olsa da genel olarak sonuç hep olumsuzdur. Yaşam alanlarının kalitesini düşürür ve normal hayat akışını olumsuz yönde etkilerler. Tıkanan gider hattı pek çok alana ait olabilir. Lavabo, banyo veya mutfak giderleri tıkanabilir. Bu tarz problemlerde firmamız sizlere profesyonel ve etkili çözümler sunmaktadır. En etkili çözümleri en güvenilir şekilde sağlamaktayız. Robot kanal temizlik aletlerimiz sayesinde gider açma işlemini uygular, çok kısa bir zamanda tıkanıklığı ortadan kaldırmış oluruz. Sizler de bu problemlerden kurtulmuş ve ilk günkü kullanım rahatlığına kavuşmuş olursunuz.Robot cihazlarla çalışmamızın sağaldığı en büyük avantaj, tıkanıklık probleminin nedenini noktasal olarak tespit edebilmemizdir. Kameralı cihazlar ile gider hatlarını görüntüler, net sonucu elde ederiz. Gerekli değerlendirmeler uzman ekibimiz tarafından en net şekilde sağlanır. Sonrasında elde edilen sonuçlar ve yapılan değerlendirmeler ışığında gerekli çözüm sağlanmaktadır.

Kırmadan Tıkanıklık Tespiti
Tıkalı giderlerin tespit edilmesinde en çok korkulan nokta, kırma işleminin uygulanmasıdır. Fakat firmamız hiçbir kırma, dökme işlemi uygulamaz. Tıkalı olan giderleri kırma, dökme yapmadan inceler. Uzman çalışanlarımız boru hattında meydana gelen tıkanıklığı kırmadan belirler. Sonrasında da en güvenli şekilde tıkanıklığı açar. Mutfak, banyo, tuvalet ve lavabo hatlarında meydana gelen tıkanıklıklar gider grubunda yer alan tıkanıklardır. Firma olarak bizler, alt yapılarınızda oluşan bu problemlerin çözümünde profesyonel hizmeti en kaliteli şekilde sağlarız. Son teknoloji cihazlar ve alanında eğitimli çalışanlar ile mağduriyetinize en kısa zamanda güvenle son veririz. Tüm tıkanıklıkların çözümünde başarılı işlere imza atarız.

Gider hatlarındaki kullanımın kısıtlanmasında pek çok neden olabilmektedir. Yanlış kullanım nedeni ile ilgili sorun ortaya çıkabildiği gibi alt yapı kaynaklı problemler de tıkanıklığa sebep olabilir. Temel neden, inşaat esnasında boru hattında kalmış olan beton, taş, moloz gibi madde birikimleridir. Bunun yanı sıra yanlış döşenen gider hatları da temel neden sayılabilmektedir. Bu endenler tıkanıklık oluşmasında oldukça etkili rol oynamaktadır.

Hızlı, Kaliteli Ve Güvenilir Tekniklerin Adresi
Firmamız, Ankara genelinde hizmet sağlamaktadır. Gider açma işlemlerinde özel tekniklerle çalışmakta, bu sayede sektörde farkını her zaman ortaya koymaktadır. Kusursuz bir hizmet sunmak, temel prensibi olan firmamız, bu anlayışını her süreçte var etmektedir. Klasik teknikleri rafa kaldırarak hızlı, yenilikçi ve güvenli tekniklerle hizmet sağlarız. Tıkanıklığa sebep olan her neyse, o maddeleri noktasal olarak ve kırma işlemi yapmadan tespit ederiz. Devamında sizleri en net sonuca, en kaliteli hizmet ayrıcalığı ile ulaştırırız.

Sizler de gider açma ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçerek, ayrıcalıklı hizmete sahip olmanın konforunu yaşayın. Gider tıkanıklıklarınıza kesin ve hızlı çözümler sağlayalım. Mağduriyetinizden en kısa sürede ve asla etraf zarar görmeden kurtulun. Tıkanıklık tespitinde klasik ve yorucu yöntemler yerine teknolojik ve yeni sistemlerle tanışın. Temel prensibimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Her süreci bu anlayışla yönetir, gerekli çözümleri profesyonelce sağlarız. Tıkanıklıklar, kâbusunuz olmaz. Eski ve yorucu yöntemlere veda ederek, ayrıcalıklı ve size özel çözümlerle tanışırsınız.

lavabo tıkanlıklığı açma

Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti
Lavabo tıkanıklığı meydana geldiği zaman bir takım kimyasallar kullanmak suretiyle bu sorunlara çözüm üretmeye çalışırız. Bu yöntemler ne kadar etkili de olsa geçici yöntemlerdir ve bir süre sonra sorun yine tekrar eder. Bizler ise tıkanıklık açma ve tespit teknik servis olarak teknolojinin gelişmesi ve buna bağlı bir şekilde, alt yapı hizmetleri ve birçok temizlik işlerinde kaliteli hizmet kapsamında çözümler sağlamaktayız.Lavabolar, genellikle saç kılları, yağ ve ya yemek artıklarının borularda birikmesi sonucunda yıkanmaktadır. Yağlar özellikle zamanla tortu haline gelerek lavabolarınızı tıkayabilmektedir. Güler yüzlü ve çalışkan personelimiz her zaman işinin hakkını vererek yapmaktadır. Yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde lavabo tıkanıklıklarında çok kısa sürelerde çözüm üretmektedir.

Tıkanıklık Tespit Ve Açma Çalışmalarımızı Son Özel Cihazlarımız İle Yapıyoruz
Lavabo tıkanıklıklarını açmak amacıyla kameralı cihazlar kullanarak tıkanıklığın nerde olduğu konusunda kesin kanıya varılmaktadır. Gider boruları da yine kameralarımız sayesinde tıkanıklıkları çok kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir. Kamera tespit cihazları ile tıkanıklık olan bölgelerde noktasal tespit yapılarak sorun çok daha kısa bir süre içinde çözüme kavuşturulmaktadır. Tespiti yapılan tıkanıklık ise gerekli uygulamalar yapıldıktan sonra temizlenip açılmaktadır.

Kurumsal Hizmet Ve Müşteri Memnuniyeti Ön Planda
Lavabo açma konusu da sonuçta tecrübe isteyen bir iş olması sebebiyle personellerin dikkatli, becerikli ve en önemlisi de tecrübesi sayesinde zaman bakımından daha kısa sürelerde çözüme ulaşmaktadır. Yanlış yapılan bir uygulama sonucunda tıkanıklığı gidermek şöyle dursun, sorunun daha da artmasına yol açılabilmektedir. Bundan dolayı da bu tür işlerinizde iyice araştırma yapmadan kesinlikle hiç bir teknik servise işlerinizi yaptırmamanız gerekmektedir. Yanlış bir müdahale sonucunda evin her tarafının sular içinde kalabilme ihtimali mevcuttur. Ve yahut ta halen eski usul yöntemler ile çalışan servisler tarafından yapılan tıkanıklık açma hizmeti sonunda etraf kırılıp döküldüğü için bu da sonu hüsranla biten durumlarla karşılaşılabilmektedir. Kırılıp dökülmelerin yanı sıra bir de sonunda tıkanıklığın açılamadan hizmetin sona erdirildiği durumlar dahi mevcuttur. Bu da bu işin ne kadar dikkat, titizlik ve tecrübe gerektiren bir iş olduğunun açık bir göstergesidir.

Tıkanıklık giderme işleminden önce ilk olarak tıkanıklığın nasıl ve nerede başladığının bilinmesinin önemi büyüktür. Bunun nedeni ise tıkanıklığın girilmesinde taşıdığı önemdir. Bu işlem de ancak profesyonel bir çalışma sonucunda ortaya çıkabilmektedir. Kamera sistemi de bu profesyonel hizmetin en önemli bir parçasıdır. Diğer yardımcı cihazlar da en az kamera tespit cihazı kadar etkilidir. Ancak tıkanıklık konusunda en kesin çözümü ancak kameralı tespit cihazları verebilmektedir. Diğer kanal açma robotu adı verilen cihaz sayesinde de bir kol vasıtası ile tıkanıklık olan malzeme kırılmak suretiyle tıkanıklığın açılması sağlanmaktadır.

Görüldüğü üzere sunduğumuz bütün hizmetlerde teknolojinin en son imkânlarını kullanmakta ve bu şekilde de ortaya profesyonel bir hizmet çıkmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak yaptığımız bütün işlerde başarılı hızlı ve başarılı sonuçlar elde etmekteyiz.

su-kacagi-tespiti

Su Kaçağı Bulma
En kaliteli ve en iyi su tesisatı uzmanları tarafından oluşan ekibimiz tarafından yapılan su kaçağı tespiti kameralı sistemler ile uygulanmaktadır. Önce bölge kamera ile kontrol edilir ve su kaçağı bulunur. Daha sonra ise kaçak varsa tespiti yapılarak tamir ve onarım aşamasına geçilir. Su kaçağını bulmak için aklınıza gelebilecek tüm cihazlar bünyemizde mevcuttur. Sızıntılar varsa önce onlara bakılır ve belirlenir sonra oranın onarımı güzel bir şekilde yapılır. Tesisat borularında su kaçağı olup olmadığı bilmiyorsanız aşağıdakileri uygulayarak su kaçağı olup olmadığını anlamanız mümkündür.Öncelikle dairenin ana vanasını kapatıp 1, 2 saat beklemeniz önerilir. Altta oturan kişilerin tavanından hala su damlıyorsa sıcak su borularına bakmanız gerekiyor. Sıcak su borularını kontrol etmek için kombinin altında sıcak su vanası mevcuttur onu kapatın ve bir süre bekleyin. Su kaçağı sonrasında bize ulaşarak bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman çalışanlarımız ile sizlere profesyonel su kaçağı bulma ve tamir hizmetini sunuyoruz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

 • Evdeki sayacınız musluklar kapalı olduğu halde sürekli dönmeye devam ediyorsa,
 • Su fatura ücreti yüksek bir miktar geldiğinde,
 • Tavanda sararmalar varsa,
 • Seramiklerin ara kısmında bulunun derzler renk değiştirmeye başlarsa,
 • Zemine sürekli su çıktığında,
 • Duvarda nem veya rutubet hâkimse,
 • Evde böcekler oluşmaya ve çoğalmaya başladıysa.
 • Tesisat şirketleri su kaçağını bulmak için farklı ve çeşit çeşit cihaz bulundurur.

Bünyemizde mevcut olan özel hassas olan dinleme cihazı, termal kamera, pis su kamerası ve nemölçer cihazları ile profesyonel şekilde tespit yapılmaktadır.

 • Dinleme cihazı: su kaçaklarını bulmak için kullanılan en ideal alettir. Bu alet sonuca kişiyi çok hızlı bir şekilde ulaştırır.
 • Termal kamera: İçerisinden sıcak su geçer ve tespit için kullanılır. Ama bunlar dinleme cihazı olmadan tek başına bir şey yapamazlar. Sadece yardımcı bir cihazdır.
 • Pis su kamerası: Pis su giderlerinde oluşan sorunları halletmeye yarar. Bu kameralardan borularda kırık varsa hemen görülür.

Profesyonel Su Kaçağı Bulma Hizmeti Ve Kurumsal Hizmet Sunuyoruz
Binalarda birçok su kaçağı oluşur ve bu su kaçaklarını bulmak için oldukça çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler sağlam sonuç verir. Ama kullanıldığı yere ve şartlara göre değişiklik gösterir. Su kaçağı bulma yöntemleri şöyledir. En fazla nem bulunan bölgeyi öğrenme, patlak boruyu tamir etme, akustik cihazla kaçağın yerini öğrenme, boruya gaz verilir ve bu sayede kaçak bulunur, termal kamera yardımı ile sıcak su kaçaklarını izleme, seramikleri kırarak su kaçağını öğrenme yöntemlerindendir.

Uzman çalışanlarımız tarafından adresinize kısa sürede ulaşılarak tüm sorunlarınızı en az hasar ile çözüyoruz. Sızıntının bulunduğu yerde seramikleri ve granitleri kırmak gerekir. Boru patladığı için üzerinde olan seramik çıkarılır. Boru tamir edilir, kapatma işlemi uygulanır. Seramik yapıştırılarak uygulanır. Birden fazla patlak boru var ise veya su damlatıyor ise banyonun zeminini su kapladığından kaynaklanır. Kaçak hemen tamir edilerek üzeri kapatılır ve basınç testi yapılır başka herhangi bir kaçak olup olmadığına bakılır. Bizimle iletişime geçerek sizde kaliteli hizmeti uzman çalışanlarımızdan alarak su kaçak sorunlarından sorunsuz kurtulabilirsiniz.

pimas-acma

PİMAŞ Açma Ve Temizleme
Pimaş açma makineler ‘i yurt dışında üretilir. Pimaş banyo, küvet, mutfak lavabosu gibi yerlerde kullanılan atık ve pis suların binanın dışındaki rögarlar a iletildiği borulara denir. Günümüzde bu borular tüm tesisat sistemlerinde kullanılmaya başlanmıştır.Pimaşlar Neden Tıkanır
Pimaş borularının içinde yıllar sonra kalıntılar ve yağlar dolar buda tıkanmaya sebep olur. Pimaş genelde insanların kullanım hataları nedeniyle tıkanma yapar. Örneğin tuvaletin içerisine atılan tuvalet kâğıtları atıkları atılan bezler veya yabancı cisim atıkları zamanla birikir ve su giderini tıkayarak suyun akmasını engeller. Bir diğer pimaş tıkanmasının nedeni ise şudur inşaat malzemelerinin pimaşa sıkışması da pimaş da tıkanıklık olmasını meydana getirir. Borularda hatalı yapılış veya çökme de boruların tıkanmasına sebebiyet vermektedir. Bu konuda da bilgi vermek gerekirsek boruları döşetirken hassas terazi ile döşeyen kişilere boruları yaptırmaktır. Hassas terazi ile döşeyen kişiler tarafından yapılan boruların hatalı veya çökme ihtimali çok düşüktür. Kendi imkânlarınızla pimaş açmayı sadece geçici bir süre için çözersiniz. Bir kaç hafta veya bir kaç ay sonra bu sorun tekrardan başlar. Pimaş boruları açılırken ona uygun alet ile yapıldığı için kırılmaz ve zarar görmez. Ama kendiniz pimaşta ki tıkanıklığa çözüm bulmak isterseniz kırabilir veya zarar verebilirsiniz.

Pimaşlar ‘In Tıkandığı Yerler Nereleridir?
Genelde mutfak lavaboları sürekli tıkanır. Yemek atıkları ve yağlar zamanlar birikerek pimaş borularının tıkanmasına sebebiyet verir. Bu tıkanma sonucunda artık sular pimaştan kanalizasyon borusuna gitmeyecek ve böylelikle atık sular nedeniyle eviniz kirlenecek. Bu işlem kanal açmayı kullanan kişiler tarafından kolaylıkla açılır. Kırmadan dökmeden yapılır bu işlem. Tuvaletiniz hatalı kullanım sonucu tıkanabilir. Bu gibi sorunlarda çok etkili çözümler bulunmaktadır. Kısa sürede ve tamamlanır ve hemen temizlik sağlamak çok kolaydır. Bu nedenden dolayı işinde uzman olan firmamızda ki çalışanlarımız ile çalışmak isterseniz firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Günümüzde tuvaletlere tuvalet kağıdı atılması nedeni ile giderler çok fazla tıkanmaktadır. Tuvalet kâğıdı atılması tıkanıklığın en büyük nedenlerinden bir tanesidir. Tıkanmayı engelleyemezsiniz fakat önlem olarak tuvalete kağıt atmaktan kaçınabilirsiniz. Tuvalet giderindeki su yavaşlamaya başladığında robotla pimaş açtırma işlemi yaptırmanız gerekecektir. Robotların ucu çengellidir ve tuvalet kâğıdı, bez ve atık maddeleri parçalayarak borudaki gideri açar. Bu işlem süresi işe göre değişiklik gösterir. Kısa ve tıkanıklığın az olduğu durumlarda 30 dakika sürer. İş uzunsa en fazla 1,2 saatte biter. Son teknolojik cihazlar ile sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere tıkanıklık ile ilgili tüm sorunlarınızda kısa sürede kaliteli hizmet sunuyoruz. Bizimle iletişime geçerek Eviniz de ne kadar dikkatli bir kullanım yaparsanız yapın birden fazla ailenin bulunduğu yerlerde apartmanlarda pimaş tıkanıklığı görülebilir. Tıkanıklık olmadan tıkanıklığı anlamanız mümkün değildir ve bu konuda bizimle iletişime geçerek son teknolojik cihazlarımızla Pimaşlarınızda ki tıkanıkları tespit ederek kısa sürede giderlerinizi açabiliriz.

Neden Biz?

24/7 Hazırız

Uzman Ekip

Garantili Hizmet

Ücretsiz Ekspertiz

ACİL YARDIM SIZINTILAR & BORU PATLAMALARI

Kanalizasyon temizleme yada vidanjör hizmetine ihtiyacınız varsa, 24 saat bizi arayabilirsiniz.

0(312) 478 2787 yada 0(532) 761 2337

REFERANSLARIMIZ